Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. října 2009    Světlá n.Sázavou    Koncert v chrámu sv. Václava u příležitosti státního svátku

                                                              Pěvecký sbor Gaudeamus

8. října  Divadlo Karla Pippicha

představení studentů katedry zpěvu a operní režie HAMU, orchestr Berg.

B. Martinů           Ženitba, Veselohra na mostě

12. a 13. října   Divadlo Disk - Praha

B. Martinů          Ženitba, Veselohra na mostě

www.divadlodisk.cz/repertoar-detail.php

15. -17. října 2009 (Hradec Králové, Praha)

Aleš Březina            Zítra se bude......

Canti di Praga, Kühnův dětský sbor

2. listopadu 2009       Kolowrat

Aleš Březina            Zítra se bude......

Canti di Praga, Kühnův dětský sbor

6. listopadu2009 - Večer Bohuslava Martinů - k 50. výročí úmrtí skladatele
                      sál Martinů, Lichtenštejnský palácObrazek

program:       Martinů: Partita
                      Martinů: Koncert pro violoncello
                      Beethoven: Symfonie č.7
sólista:          Martin Škampa - violoncello

 

17. listopadu       Světlá nad Sázavou            Orchestr Region

A. Borodin           Ve stepích střední Asie

L. v Beethoven    Symfonie N°1 C dur

G. Rossini           Italka v Alžíru - předehra

A. Dvořák             Pekelný tanec z opery Čert a Káča

 

9. duben 2010      Praha, Sál Martinů, Lichtenštejnský palác     Moravská filharmonie Olomouc

L. Janáček                         Šumařovo dítě

J. Suk                                 Fantasie pro housle a orchestr (Matěj Polášek - housle)

G. Donizetti                        Linda di Chamonix (Linda)

L. Bernstein                      Candide (Cunégonde)

M.A. Balakirev                   Symfonická báseň Tamara

 

19.květen 2010            Luhačovice       Filharmonie Bohuslava Martinů

20. květen                      Zlín                    Filharmonie Bohuslava Martinů

G. Rossini                           Italka v Alžíru - předehra

M.I. Glinka                           Kamarinskaja

B. Martinů                           Rapsódie - koncert pro violu a orchestr (Kristina Fialová - viola)

C.M. Weber                        Koncert pro klarinet č. 2 Es dur (Jan Juráň - klarinet)

P. I. Čajkovský                   Variace na rokokové téma A dur, op. 33 (Pavol Mucha - violoncello)

 

 

Archiv akcí

2. květen 2009 Múzochvění v Lanškrouně

Obrazek